Çalışma Alanları

Web Tasarım

Kurumsal web sitenizle rakiplerinizin bir adım önüne geçerek firmanızı ileri taşıya bilirsiniz.

E-ticaret Sistemleri

Ürünlerinizi internet üzerinden satmak mı istiyorsunuz? E-ticaret çözümleriyle ürünlerinizi ilgili kişilere gösterek satışlarınızı artırmanın en güvenli yolu.

Google Ads

Google ads ile pazarlama ve tanıtımınızı yaparak firmanızı veya ürünlerinizin satışını artıra bilirsiniz.

Arama Motoru Pazarlaması(SEM)

Arama Motoru Pazarlası (SEM) ile ürünlerinizi piyasa araştırmasını yaparak ilgili kişilere göstererek satış politikanızı düzenlemenize yardımcı olabilirim.

Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

Bir çok firma web sitesi olduğu halde kendi tanıtımını yapamamaktadır. Sebebi ise düzgün bir şekilde kelime analizi ve optimizasyonu yanlış yapılmaktadır. Web sitenizi bulunduğu konumdan üst sıralara çıkarmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya günümüzün vazgeçilmezlerinden olmustur. Yaygınlaşan bu ortamlarda yerini almak istiyorsanız ve profesyonel bir destek almak için iletişime geçebilirsiniz.
0
+
Mutlu Müşteriler
0
+
Yıllık Tecrübe
0
Teslim Edilen İşler

Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

Web Sitemi nasıl üst sırala çıkarabilirim ?

Günümüzde web  site kullanıcıları genel olarak aramalarda ilk sayfadaki linklere bakarlar.Siteniz goolge isteklerine göre temiz bir kod yazılmamışşa siteniz genel olarak ilk sayfalara geçmesi uzun süre alacaktır.Profesyonel olarak destek almak gerekecektir.Sizler için rakip ve kelime analizi yaparak sitenizi üst sayfalara çıkararak web sitenizin görünülürlüğünü artırabilirsiniz.

Web Site Tasarımı

Web sitem nasıl olmalı ?

Web site tasarımında dikkat  edilmesi  gerek hususların  başında responsive (duyarlı) olması geliyor. Responsive demek web sitenize telefondan,tabletten,bilgisayardan vb.internet baglantısı olan cihazlardan girilmektedir,responsive site de bu girilen cihazlara göre web sitenizi o boyutlarda ölçeklendirilmesidir.Bunun için sitenizi yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biridir.

Ürün Satışlarımı Nasıl Artırırım ?

Ürün satışlarımı nasıl artırırım ?

E-ticaret 2019 verilerine göre %21 artış gösterdi.Bu orana bakılırsa 2020 yılı e-ticaretin zirve yapacağını göstermekte.Bu oranlarla birlikte e-ticarette kendi siteniz üzerinden satış yaparak ürün satışlarınızı artıra bilir,internet ortamında mağazanızı kurabilirsiniz.Detaylı bilgi alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

M.Mustafa Edis

M.Mustafa EdisBilgisayar Mühendisi

İletişime Geçin